зимове взуття 

Як обрати та купити дитяче зимове взуття?

Діти так люблять зиму! М'якенький білий сніжок, Новій Рік, Різдво. Але низька температура може зіграти злий жарт. Звичайно, дітки, особливо хлопчики, люблять грати у снігу, бігати та ліпити снігову бабу. В групі ризику знаходяться ніжки, які промочити легше легкого. Тому дитяче зимове взуття для хлопчика...

Як обрати та купити дитяче зимове взуття?

Діти так люблять зиму! М'якенький білий сніжок, Новій Рік, Різдво. Але низька температура може зіграти злий жарт. Звичайно, дітки, особливо хлопчики, люблять грати у снігу, бігати та ліпити снігову бабу. В групі ризику знаходяться ніжки, які промочити легше легкого. Тому дитяче зимове взуття для хлопчика має бути не лише комфортним та довговічним, але і теплим та непромокальним. Взуття Фламінго, не дивлячись на те, що було вироблено у теплий країні, Бразилії, відповідає усім вимогам до зимового дитячого взуття.

Яким має бути зимове взуття для дітей?

Перш за все треба сказати про матеріал, з якого зроблене взуття. Це має бути шкіра або її екологічній замінник. Внутрішня сторона обов'язково повинна мати хутряний підклад, бо інакше ніжки дитини будуть змерзати.

Підошва доторкається до землі, тому вона повинна бути товстою та рифленою, щоб не послизнутися на льоду. Супінатор теж має бути наявний.

Тепер треба сказати, що дитина із задоволенням буде носити те взуття, яке зовнішньо буде йому подобатись. Тому дизайнери Фламінго передбачили побажання маленьких модників та створили комфортні гарні моделі зимового взуття.

Шнурки чи липучка? Якщо Ваша дитина вже в змозі самостійно взуватися, то шнурки будуть кращим варіантом, бо вони тримаються набагато краще, ніж липучки. Але липучки легше застібувати.

Які проблеми зникають при використанні зимового взуття Фламінго:

  • мокрі ноги

  • дизайн, який не до вподоби

  • підошва, яка тріскається та відривається

Де купити зимове взуття для хлопчика?

Можна пройтися по магазинам, але зручніше завітати до інтернет-магазаину Фламінго та обрати модель, яка обов'язково сподобається Вашому синочку. Часто виникає проблема, який розмір обрати. Майте на увазі, що під черевики малюк буде взувати теплі шкарпетки, тому брати взуття треба брати трохи більшого розміру, так, щоб не давило, але і щоб не бовталося на нозі.

З фламінго у хвороби нема шансів. Мокрі ноги осталися у минулому, замість цього прийшла комфортна прогулянка з іграми у снігу. 

По Одессе интернет-магазин не работает.

Больше
В категорії 6 товарів
400грн

Эти тёплые ботинки функциональны и удобны. Приподнятая подошва смотрится как спортивная. Что позволяет вести активный образ жизни. 

400грн

Эти тёплые ботинки функциональны и удобны. Приподнятая подошва смотрится как спортивная. Что позволяет вести активный образ жизни. 

Показано 1 - 6 из 6 товаров