ортопедичне взуття 

Перші кроки, розміри з 18 по 25. ОРТОПЕДИЧНЕ взуття ФЛАМІНГО сертифіковане в Україні Державної Санітарно-епідеміологічної Службою, як ОРТОПЕДИЧНЕ АНАТОМІЧНЕ .

Сертифікат № 05.03.02-03 - 50075 від 09.11.2015г. Детальніше: Сторінка 1, Сторінка 2

Особлива форма каблука «зі скошеною формою каблука» додатково стабілізує стопу. Забезпечує правильне по...

Перші кроки, розміри з 18 по 25. ОРТОПЕДИЧНЕ взуття ФЛАМІНГО сертифіковане в Україні Державної Санітарно-епідеміологічної Службою, як ОРТОПЕДИЧНЕ АНАТОМІЧНЕ .

Сертифікат № 05.03.02-03 - 50075 від 09.11.2015г. Детальніше: Сторінка 1, Сторінка 2

Особлива форма каблука «зі скошеною формою каблука» додатково стабілізує стопу. Забезпечує правильне положення при ходьбі. Така форма каблука виключає завалювання стопи всередину. Сприяє профілактиці розвитку плоскостопості дитини.

ЯК ВИБРАТИ СПРАВДІ ортопедичне взуття ДЛЯ ДІВЧИНКИ?

Структури стопи людини і тварин відрізняються через людську здатність ходити прямо. Скелет нашої стопи нагадує зведення арки, сама опукла частина якої виступає в ролі амортизатора при бігу, ходьбі і стрибках - хода стає пружною і м'якою. Удари тіла об землю при пересуванні пом'якшує і поперечний звід. Обидва зводи укріплені системою численних хрящів, м'язів і зв'язок, яка відповідає за рівномірний розподіл навантаження по всій стопі. Тому важливо вибрати якісне ортопедичне взуття для дівчаток.

Кістки стопи у дітей формуються до 6-7 років. У цей період важливо надягати правильне орто профілактичне взуття, що допомагає зводу гармонійно розвиватися - після 7 років плоскостопість виправити буде набагато важче. Через неправильний вибір батьками взуття плоскостопість спостерігається у кожного третього школяра.

ЩО СОБОЮ ПРЕДСТАВЛЯЄ ОРТОПЕДИЧНЕ ВЗУТТЯ?

Всупереч поширеній думці, ортопедичне взуття для дівчинки Фламінго розробляється не для боротьби з уже набутою патологією стопи, а для профілактики неправильного формування зводу стопи вашої донечки чи сина. Таке взуття конструюється з урахуванням всіх нюансів анатомічного розвитку дитячої ніжки і запобігає виникненню порушень її структури. Для виправлення деформацій стопи використовуються лікувальні устілки з особливим чином розробленими супінаторами. Їх можна замовити в ортопедичному центрі - при виготовленні враховують специфіку будови стопи кожної конкретної дитини.

Як вибирається для дочки ортопедичне взуття flamingo на дівчинку:

  • черевички або туфельки повинні підходити вашому підлітку або малятку за розміром: не тиснути і не рухатися на нозі; між великим пальцем ніжки і внутрішньою стороною носка взуття повинно залишатися 1-1,5 см;

  • носок бажано закритий і досить широкий, округлої форми - щоб пальчики ноги не передавлювало і не збивалися, якщо малюк спіткнеться при бігу або ходьбі;

  • підошва - м'яка і товста;

  • необхідний невеликий каблучок - з каблуком нога буде стійкіше;

  • зручна устілка з супінатором - він виглядає як потовщення, пружне на дотик, на внутрішній межі підошви, що допомагає ступні добре триматися в черевиках або кедах;

  • п'ята на ортопедичного взуття для дівчинки повинна надійно фіксуватися на нозі шнурками, застібкою або липучкою; задник повинен бути достатньо високим, без грубих швів, і жорстким, з м'якою внутрішньою поверхнею, щоб ніжка дитини не натерли.

ЯК ПОТРІБНО ВИБИРАТИ ВЗУТТЯ ДІВЧИНЦІ?

При виборі ортопедичної пари взуття з Бразилії для коханої дочки, пам'ятайте, що краса теж важлива. Малятку сподобається красиве і стильне дитяче ортопедичне взуття для дівчаток, і буде з задоволенням його носити. Бажано, щоб воно було виконане з якісних натуральних шкіряних або тканинних матеріалів. Ці матеріали не викликають алергії, відмінно пропускають вологу і повітря, безпечні для шкіри ніг. Якщо таке взуття все ж з синтетики, устілки і підкладка, з якими стопа безпосередньо стикається, повинні бути з якісного матеріалу природного походження.

По Одессе интернет-магазин не работает.

Больше
В категорії 2 товарів
250грн

ОРТОПЕДИЧЕСКАЯ обувь ФЛАМИНГО сертифицированная в Украине Государственной Санитарно-Эпидемиологической Службой, как ОРТОПЕДИЧЕСКАЯ АНАТОМИЧЕСКАЯ Сертификат № 05.03.02-03 - 50075 от 09.11.2015

250грн

ОРТОПЕДИЧЕСКАЯ обувь ФЛАМИНГО сертифицированная в Украине Государственной Санитарно-Эпидемиологической Службой, как ОРТОПЕДИЧЕСКАЯ АНАТОМИЧЕСКАЯ. Сертификат № 05.03.02-03 - 50075 от 09.11.2015

Показано 1 - 2 из 2 товаров