шкільні туфлі 

Вам треба купити шкільні туфлі на хлопчика?

Ваш хлопчик піде у перший клас чи вже декілька років ходить у школу? Тоді йому потрібні дитячі шкільні туфлі для хлопчиків для комфортного проведення часу. Діти завжди дуже рухливі і кожну перерву граються та бігають, навіть на уроках не можуть всидіти на місці. Тому зручні шкільні туфлі надзвичайно ва...

Вам треба купити шкільні туфлі на хлопчика?

Ваш хлопчик піде у перший клас чи вже декілька років ходить у школу? Тоді йому потрібні дитячі шкільні туфлі для хлопчиків для комфортного проведення часу. Діти завжди дуже рухливі і кожну перерву граються та бігають, навіть на уроках не можуть всидіти на місці. Тому зручні шкільні туфлі надзвичайно важливі.

Як вибрати шкільні туфлі на хлопчика?

Це заняття не таке просте, як здається. У дитини до підліткового віку ноги ростуть та розвиваються дуже швидко. А це означає, що проблеми, отримані в цьому віці виправити потім дуже важко. І це відображається не тільки на ногах. А і на хребті, і на всій спині, і, як наслідок, на всьому здоров'ї. Тому дитячі лікарі склали декілька пунктів рекомендацій по вибору шкільних туфель для дітей:

  • Матеріал. Він повинен бути обов'язково натуральним. Шкіра, замша або натуральні екологічні замінники. Якщо не дотримуватись цього правила, то ступні будуть потіти.

  • Розмір. Від пальчиків до кінця туфлі повинна бути відстань в півтора-два сантиметри. Під час примірки попросіть дитину, щоб він встав і пройшовся по кімнаті, тому що під тиском стопа трохи збільшується в розмірі. Але майте на увазі, що занадто великий розмір теж не добре, бо дитині буде просто некомфортно та буде великий ризик травмуватися.

  • Каблук. Має бути заввишки один-півтора сантиметри. Це найбільш комфортна висота як для туфель, так і для інших видів взуття.

  • Твердий задник – показник якісного взуття. Він фіксує ногу у туфлі та не дає взуттю розбовтуватись та спадати. Щоб не натирати ногу, твердий задник пом'якшується м'якою прокладкою.

Спитайте у свого сина, які туфлі йому подобаються найбільше. Тоді і в школу він буде ходити із більшим задоволенням. Для школи краще обрати класичний чорний варіант туфель. Вони підійдуть під костюм з жакетом або жилеткою. Зручніше всього обрати туфлі на резинці збоку. Тоді взуття міцно зафіксується на нозі. Щоб дитина не послизнулася, обирайте рифлену підошву, бо зазвичай поли в школі доволі слизькі.

Купити дитячі туфлі в школу можна в інтернет-магазині Фламінго. Взуття із Бразилії відповідає усім стандартам якості відносно виробництва взуття для дітей. Натуральні матеріали надзвичайно комфортні для дитини. І ціна на шкільне взуття для хлопчиків Вас дуже порадує. По якості та вартості ми можемо конкурувати з кращими виробниками дитячого взуття.  

По Одессе интернет-магазин не работает.

Больше
В категорії 12 товарів
Показано 1 - 12 из 12 товаров