гумові сапожки 

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБИРАТИ ГУМОВІ САПОГИ ФЛАМІНГО?

З початком осінньої пори до нас приходить сльотава погода, врятуватися від якої можна лише за допомогою водонепроникного одягу і взуття. Для малюків і підлітків, яким в будь-яку негоду все одно потрібно йти в школу, оптимальним вибором обувки стануть гумові чоботи Фламінго, в яких можна спокійно ходи...

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБИРАТИ ГУМОВІ САПОГИ ФЛАМІНГО?

З початком осінньої пори до нас приходить сльотава погода, врятуватися від якої можна лише за допомогою водонепроникного одягу і взуття. Для малюків і підлітків, яким в будь-яку негоду все одно потрібно йти в школу, оптимальним вибором обувки стануть гумові чоботи Фламінго, в яких можна спокійно ходити навіть по глибоких калюжах - матеріал абсолютно не пропускає вологу всередину.

Якщо вашої донечці чи синочку менше 3-х років, купувати гумові чобітки не рекомендують - краще віддати перевагу мембранним чоботам або черевикам. Причина цього криється в тому, що в чобітках з гуми немає ортопедичної устілки, тому їх можна носити дітям, у яких звод стопи вже сформувався і зміцнився.

ЯК ВИКОНУВАТИ примірку ГУМОВИХ ЧОБІТ FLAMINGO НА ДІВЧИНКУ?

Гумові чоботи для дівчаток Фламінго - взуття, спеціально призначене для носіння в сльот і негоду. Гума не пропускає повітря і створює усередині черевика парниковий ефект, тому носити таке взуття можна не більше декількох годин. При хворобах ніг від даної взуття краще відмовитися. У школі або в приміщенні її варто перевзувати в легені змінні туфельки або кеди.

Підбирайте пару гумових чобітків за такими параметрами:

  • важливо точно вибрати розмір, так як гума не розтягується; тому оптимальний варіант - щоб в шкарпетці залишалося 1,5 см вільного місця для руху пальців під час ходьби; до того ж це дозволить надіти теплі шкарпетки в холодну пору року; повноту чобота вибирайте таку, щоб нога не бовталася при русі і чобіт не злітав з неї; жорсткий задник взуття допоможе зафіксувати стопу;

  • найякісніший матеріал підошви - ПВХ, він створює хорошу амортизацію, легкий і довговічний; ваша донька не буде відчувати нерівностей асфальту в таких чобітках;

  • найкраща гума - натуральний каучук; він витривалий і довговічний;

  • підкладка-валянок потрібна вовняна, добре зігріває в холодну пору року - адже гумові чоботи з Бразилії не зберігають тепло, на відміну від натуральних шкіряних черевиків; для більш теплої погоди підійде устілка з бавовни або трикотажу.

ГУМОВІ САПОГИ ФЛАМІНГО в широкому АСОРТИМЕНТІ

Гумові чоботи Flamingo на дівчинку представлені у великому асортименті - можна приміряти взуття у фірмовому магазині, або замовити вподобану пару через інтернет-магазин. Нехай дитина сама вибирає зовнішній вигляд взуття - маленькі дівчатка люблять носити красивий і стильний одяг і взуття, особливо якщо воно зручно сидить на ніжці і не завдає дискомфорту при бігу або ходьбі.

По Одессе интернет-магазин не работает.

Больше
В категорії 10 товарів
Показано 1 - 10 из 10 товаров