шкільні туфлі 

ЯК КУПИТИ ЗРУЧНІ ШКІЛЬНІ ТУФЛІ FLAMINGO НА ДІВЧИНКУ?

Коли наближається закінчення літа і шкільних канікул у малюка або підлітка, батьки починають підшукувати нову пару взуття дочки або сина в школу. До шкільній формі найкраще підходять акуратні і зручні дитячі шкільні туфлі Фламінго з невеликим каблучком для зручного ходіння і правильного розпод...

ЯК КУПИТИ ЗРУЧНІ ШКІЛЬНІ ТУФЛІ FLAMINGO НА ДІВЧИНКУ?

Коли наближається закінчення літа і шкільних канікул у малюка або підлітка, батьки починають підшукувати нову пару взуття дочки або сина в школу. До шкільній формі найкраще підходять акуратні і зручні дитячі шкільні туфлі Фламінго з невеликим каблучком для зручного ходіння і правильного розподілу навантаження на стопу. До того ж стійкий і широкий каблук до 2 см сприяє правильному анатомічному розвитку стопи дитини.

Але вибрати комфортну і якісну пару шкільних туфель в перший клас донечці чи синочку часто стає проблемою для дорослих - в магазинах представлений великий вибір моделей з супінатором і без, і важко зрозуміти, які ж туфлі підійдуть вашій дитині.

ЯК ВИБРАТИ ДИТЯЧІ ШКІЛЬНІ ТУФЛІ ФЛАМІНГО?

Щоб правильно вибрати і купити шкільні туфлі для дівчат, слід знати кілька моментів в конструкції взуття та перевіряти їх наявність при примірці. Якісні і довговічні шкільні туфлі на перший дзвінок володіють такими характеристиками:

  • нековзна і рифлена підошва буде безпечною і зручною - в таких туфельках дитина не впаде на слизькій підлозі в школі; підошва повинна згинатися, але не більше ніж на 25 градусів - це зручно для ходьби;

  • вибирайте якісний матеріал обувки - натуральні шкіряні туфельки будуть набагато корисніше і м'якше для дитячої ніжки, так як мають відмінні дихаючі властивості;

  • супінатор в устілці дозволяє ступні не перевантажуватися при ходьбі і попередити розвиток плоскостопості;

  • задник потрібен жорсткий, щоб тримати п'яту, щоб уникнути вивороту стопи при бігу або ходьбі; діти нерідко дуже рухливі на перервах і це потрібно враховувати, підбираючи для чада змінне взуття з Бразилії та інших країн-виробників.

Носок туфель для школи повинен бути закритим - так можна уникнути багатьох травм і забоїв. У носовій частині взуття залишайте 1-1,5 см вільного місця для пальців ніг - вони повинні вільно ворушитися, інакше нога буде пережиматися, що викликає порушення розвитку ступні. Також туфлі не повинні бовтатися на нозі надто вільно - це незручно і може привести до вивиху.

ЯК приміряти ШКІЛЬНІ ТУФЛІ FLAMINGO НА ДІВЧИНКУ?

Щоб чадо могло визначити, чи зручно йому у взутті, під час примірки нехай встане на повну ногу і пройдеться кілька кроків в парі. Якщо ніде не тисне, а вільного місця в шкарпетці досить - можна сміливо купувати шкільні туфлі Flamingo на дівчинку. Звичайно, дозволяйте маленькій дочці вибирати фасон туфельок - малятка люблять виглядати модними і красивими, і їм варто це дозволяти.

По Одессе интернет-магазин не работает.

Больше
В категорії 22 товарів
на сторінці
Показано 1 - 12 из 22 товаров