туфлі 

ЯК ВИБРАТИ ЗРУЧНІ ТУФЛІ FLAMINGO ДІВЧИНЦІ?

У наш час багато виробників і дизайнерів взуття почали розробляти і випускати елегантні і ошатні дитячі туфлі для дівчаток. Адже будь-яка маленька хоче виглядати стильно, модно і по-дорослому, як мама. Тому важливо при покупці дитячих туфельок орієнтуватися не тільки на зручність і безпеку, а й на зовні...

ЯК ВИБРАТИ ЗРУЧНІ ТУФЛІ FLAMINGO ДІВЧИНЦІ?

У наш час багато виробників і дизайнерів взуття почали розробляти і випускати елегантні і ошатні дитячі туфлі для дівчаток. Адже будь-яка маленька хоче виглядати стильно, модно і по-дорослому, як мама. Тому важливо при покупці дитячих туфельок орієнтуватися не тільки на зручність і безпеку, а й на зовнішню привабливість пари. Адже якщо вашій маленькій донечці буде подобатися взуття, вона буде більш охоче і дбайливо носити його. Які ж моделі туфель для малюка або підлітка існують в продажу і як батькам правильно підібрати взуття доньці?

ЯКІ Є МОДЕЛІ ДИТЯЧИХ туфель ФЛАМІНГО?

На ринку дитячого взуття представлені туфлі для дівчат Фламінго всіх розмірів і кольорів. Як же визначитися при такому розмаїтті і підібрати взуття для дитини?

Черевички для дівчаток:

 • Човники. Часто лаковані, з круглим носком, без ремінцем і застібок і максимально відкриті - найзручніші туфлі для школи, так як ніжка не париться, а фасон взуття гармонує з шкільною формою. Зазвичай є невеликий каблук.

 • Туфлі flamingo з ремінцем на невеликому каблучку. Добре фіксуються на нозі в місці підйому стопи і мають стильний дизайн. Часто прикрашені стразами та бантиками - перевіряйте при виборі, чи добре тримається декор.

 • Ортопедичні туфлі для школи - таке взуття має задник вище, ніж у звичайних туфель, потовщену підошву і супінатор на устілці. Це теж стильне взуття, але носити його потрібно лише за направленням лікаря.

 • Туфлі на платформі - популярне серед дітей взуття з Бразилії. В школу таку модель одягають рідко, але взуття буде зручним, якщо купувати його у надійного виробника.

ТУФЛІ ФЛАМІНГО - ОЗНАКИ ЯКОСТІ

Як розпізнати якісне і комфортне для дитячої ніжки взуття? Хороші туфлі фламінго для дівчаток повинні володіти такими властивостями:

 • розмір - на 1-1,5 см більше довжини стопи;

 • правильна устілка з заглибленнями для стопи і викладками для зводів, якщо потрібно - з супінатором, для правильного анатомічного розвитку стопи;

 • дихаючий, м'який і якісний матеріал - натуральні шкіряні, замшеві, текстильні;

 • еластична підошва (не повинна перегинатися більш ніж на 25 градусів);

 • міцні застібки з надійною фурнітурою;

 • жорсткий задник з м'яким краєм;

 • каблук - широкий, не вище 2,5 см (до 12 років), до 4 см (13-17 років).

Щоб визначити, чи зручне взуття, попросіть дитину повністю опертися на пряму ногу. Запитайте, чи може він ворушити пальцями і чи комфортна йому ця пара. Ніжка не повинна упиратися в бортики підошви.

По Одессе интернет-магазин не работает.

Больше
В категорії 39 товарів
на сторінці
Показано 1 - 12 из 39 товаров