Для хлопчиків 

Як без проблем обрати дитяче взуття для хлопчиків?

Маленький організм росте та розвивається дуже швидко. Ось ваш малюк тільки повзав у люльці, як тепер вже гуляє по вулиці або навіть ходить у школу. Починаючи від самого маленького віку хлопчику потрібне якісне взуття, щоб стопа сформувалася анатомічно правильно. Хлопчики завжди дуже рухливі і ув...

Як без проблем обрати дитяче взуття для хлопчиків?

Маленький організм росте та розвивається дуже швидко. Ось ваш малюк тільки повзав у люльці, як тепер вже гуляє по вулиці або навіть ходить у школу. Починаючи від самого маленького віку хлопчику потрібне якісне взуття, щоб стопа сформувалася анатомічно правильно. Хлопчики завжди дуже рухливі і увесь час лізуть туди, куди зовсім не потрібно. Тоді неправильно обрана пара взуття може слугувати причиною для отримання травми. Якщо підійти до вибору взуття безвідповідально, то це може спричинити великі проблеми зі здоров'ям, зокрема, із хребтом. У ранньому віці стопа дитини тільки формується, тому взуття має бути із урахуванням усіх рекомендацій лікаря.

Як правильно купити взуття для хлопчика?

Абсолютна більшість дітей народжуються із правильною стопою. Але можна спостерігати те, що багато людей у дорослому віці страждають від деформованих пальців на ногах. Це наслідки носіння неякісних черевиків у дитинстві або в юності.

Є декілька правил лікарів, що слід дотримуватись, щоб купити дитяче взуття для хлопчика:

  1. Матеріал взуття повинен бути обов'язково натуральним. Тільки так шкіра стопи буде дихати та не запарюватися. Крім того, шкіряне взуття для хлопчиків має властивість розтягуватись та приймати форму стопи.

  2. Підошва має бути гнучко, щоб рухатись можна було максимально комфортно. Щоб це перевірити, зігніть взуття, воно повинно легко зігнутися, а потім прийняти початкову форму.

  3. Щоб не послизнутися на підлозі, треба, щоб взуття мало рельєфну підошву.

  4. Каблук обов'язково має бути. Півтора-два сантиметри і щоб він був широкої, стійкої форми.

  5. Перевірте наявність супінатора. Так як дитяча ніжка ще не сформована, без супінатора може розвинутись плоскостопість.

  6. Довжина взуття повинна бути на один-півтора сантиметри довше, ніж довжина стопи. Під час примірки дивіться, щоб малюк не піджимав пальці.

  7. Розмір не треба брати на розмір-два більше, ніж треба. Часто батьки бажають зекономити та купити взуття для хлопчика на декілька сезонів. Всі знають, що дитяча ніжка росте дуже швидко, тому доводиться брати пару на декілька розмірів більше. Це, мало того, що некомфортно, так ще і травмонебезпечно.

  8. Доторкніться до п'ятки та носка, щоб вони були більш твердими, ніж інша частина взуття.

Де купити дитяче взуття для хлопчика?

Ви можете пройтись по магазинам та обрати пару шкіряного взуття. Але набагато комфортніший спосіб – заказати черевики на хлопчика по інтернету. Зараз це популярніший спосіб робити покупки для тих, хто цінує свій час. 

По Одессе интернет-магазин не работает.

Больше
В категорії 54 товарів
на сторінці
350грн

Классический школьный туфель для мальчика. С боков резинки для удобства .

350грн

Классический школьный туфель для мальчика. С боков резинки для удобства .

350грн

Классический школьный туфель для мальчика. С боков резинки для удобства .

130грн

Небывало низкая цена мокасина для мальчика. Но обувь сделана из натуральной кожи. Обувь для праздников и на каждый день.

130грн

Небывало низкая цена мокасина для мальчика. Но обувь сделана из натуральной кожи. Обувь для праздников и на каждый день.

130грн

Небывало низкая цена мокасина для мальчика. Но обувь сделана из натуральной кожи и покрыта матовым лаком. Обувь для праздников и на каждый день.

Показано 1 - 12 из 54 товаров