Дитяче та підліткове взуття Переглядайте популярні категорії і купуйте те, що любите найбільше

ТМ Фламінго - Інтернет магазин взуття

Є багато думок, яке взуття корисне для дитини. Лікарі стверджують, що не обов'язково, щоб взуття було ортопедичним, але основні вимоги до нього такі: жорстка підошва, але гнучка в достатній мірі для зручної ходьби, маленький прямий каблук близько 0,5 см, рівна устілка і закритий жорсткий задник для надійної фіксації стопи в черевичку. Великий палець ноги у взутті повинен вільно рухатися, для цього у носі пари потрібно трохи вільного місця - якщо його немає, ніжці буде тісно і вона буде передавлюватися при ходьбі.

Які вимоги ми, батьки, зазвичай пред'являємо до дитячого взуття:

 • щоб воно було зручним;

 • не передавлювало ніжки дитини;

 • вільно пропускало повітря;

 • дозволяло шкірі дихати.

Купити дитяче взуття в Україні можна в нашому інтернет-магазині. Воно зроблене з натуральних матеріалів. Це теж важливо враховувати при виборі черевичок або сандалій для підлітка, особливо влітку, коли шкіра безпосередньо торкається взуття.

Переваги взуття для дітей TM Flamingo

Ми поставляємо з Бразилії практичне та зручне дитяче взуття TM Flamingo з натуральних матеріалів. У нас Ви можете купити дитяче взуття недорого. Більше 400 моделей якісного взуття для дитини! Всі моделі - з супінатором, ми маємо сертифікат відповідності вимогам, які пред'являються до дитячого взуття. Черевики, сандалі, кеди, туфлі і кросівки представлені в різних кольорах і розмірних групах - від ясельної до підліткової. Це такі моделі як:

 • натуральні шкіряні черевички;

 • літні сандалі;

 • легкі кеди;

 • спортивні кросівки;

 • зимові чоботи - сноубутси, дутики;

 • шкільні туфлі (повсякденні і нарядні) і ін.

Можна без проблем купити взуття для дітей в інтернет-магазині. Ми отримали визнання в країнах СНД завдяки трьом головним перевагам:

 1. комфортне взуття з якісного матеріалу;

 2. впізнаваний і привабливий стиль;

 3. помірні ціни.

Як носити взуття ТМ Фламінго?

Не забувайте регулярно стежити, чи не стало взуття тісне - ніжки у дітей ростуть дуже швидко. Якщо пара зносилася, деформувалася або стерся каблучок - краще її більше не носити, так як це шкідливо для правильного анатомічного розвитку стопи. Коли вибираєте взуття з дитиною, не обмежуйтеся приміркою в сидячому положенні - попросіть малюка походити в парі кілька хвилин. Так ви швидше зрозумієте, чи не тисне десь ногу - дитяче взуття не вимагає розноски і повинне комфортно сидіти на нозі вже під час примірки. Якщо Ви цінуєте свій час, то краще купити взуття для дітей в інтернет-магазині. Дешеве дитяче взуття Фламінго – офіційний сайт допоможе у виборі моделі.